Сьогодні відкрито роботу фонтану на центральній міській площі

Дата: 01.06.2020 17:07

З 01 червня 2020 року на центральній міській площі офіційно розпочав роботу міський фонтан, роботу якого регламентовано розпорядженням міського голови від 27 травня 2020 року № 60-р «Про початок роботи об’єкту благоустрою – фонтану на Центральній площі міста Скадовськ Херсонської області».

Яким був шлях від ідеї до реалізованого проекту розповідає секретар міської ради Сокольчук О.М. у інтерв’ю газеті «Чорноморець»: «Ідея будівництва фонтану виникла ще у 2015 році з метою аерації повітря на центральній міській площі. Пройшло ще 4 роки й міська рада виділила кошти, було розроблено проектно-кошторисну документацію і проведено його будівництво. Наразі створено комплекс, увінчаний флагштоком Державного прапору, надалі споруда фонтану, простора площі для проведення численних громадських заходів та сімейних прогулянок, реконструйовано Алею закоханих й не лише покриття, а проведено комплексний підхід до роботи. Сьогодні алея - це оновлене плиткове покриття, сучасні лави, невдовзі буде встановлено ліхтарі, прокладено систему поливу газонів. Вже встановлено арки з назвою алеї, надалі її окрасою стане арка з годинником та фігура закоханих. Весь проект задумано для створення яскравого настрою радості і добра для відвідувачів. Сьогодні відкриваємо фонтан, який  працюватиме тричі на день, вранці, в обід та ввечері. Саме фонтан є початком розвитку та реконструкції міста, в подальшому місто буде тільки розвиватися на благо нашої громади».

Повну версію інтерв’ю можна переглянути на офіційній сторінці Скадовської міської ради соціальної мережі Фейсбук.