Сьогодні про актуальне

Дата: 01.06.2020 17:05

Про нагальні проекти та доручення сьогодні, 01 червня, йшлося на оперативній нараді під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М.

У ході наради Олег Миколайович зосередив увагу на контролі за благоустроєм міста: покосі зелених зон, які проводять КП «Водне господарство» і «Очисні споруди»; постійному контролі за санітарним станом вулиць міста та прибиранні стихійних звалищ; відновленні чергування з 15 червня керівного складу структурних підрозділів виконкому міської ради і підприємств ЖКГ протягом сезону оздоровлення у вечірній час.

Дано доручення з ведення аналізу роботи КП «Очисні споруди» та розроблення пропозицій з фінансової стабільності підприємства. На контролі також питання ведення торгівлі на літніх майданчиках, контроль за інвентаризацією землі, приватного будівництва у місті, встановленні веб-камер на центральній площі на міській набережній.