Відкрито дошкільні заклади міста

Дата: 01.06.2020 16:46

Сьогодні, в перший день літа, після довготривалої перерви відновили роботу ЗДО № 3 «Дзвіночок», № 5 «Червона шапочка»,  №7 «Казка».  Для організації безпечного освітнього простору придбано засоби індивідуального захисту для працівників, дезінфекційні розчини, призначені для обробки рук та поверхонь, безконтактні термометри.

Працівники ЗДО виконали рекомендації, надані головним державним санітарним лікарем України. Кожна група окремо проводить режимні процеси – заняття, прогулянки, ігри на майданчиках. Детально опрацьовано графіки прийому дітей, проведення їх у групові приміщення, перебування у групах та на ігрових майданчиках, розміщення у спальнях та ін.

Вихователі ясел-садків щиро зичуть нашій малечі та їх батькам міцного здоровя, успіхів та позитиву від кожного дня. Всі заходи безпеки направлені на збереження здоров’я маленьких скадовчан, виховний процес максимально насичено цікавими відео матеріалами, іграми з організацією розвивального простору.