Проведено обстеження готовності дошкільних закладів міста

Дата: 29.05.2020 13:56

Рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 25 травня 2020 року відновлено роботу закладів дошкільної освіти (дитячі садочки) з дотриманням карантинних обмежень.

Розпорядженням міського голови від 27 травня 2020 року № 61-р «Про відновлення роботи закладів дошкільної освіти міста Скадовська із присутністю дітей» створено робочу групу по обстеженню закладів дошкільної освіти, її очолила заступник міського голови Бутенко О.І., до складу увійшли представники місцевого самоврядування та управління Держпродспоживслужби.

28 травня робоча група провела  обстеження готовності роботи закладів дошкільної освіти міста Скадовська з дотримання карантинних обмежень. З результатами роботи складено довідки перевірки стану закладів дошкільної освіти «Червона шапочка», «Дзвіночок» і «Казка», які планується відкрити з 01 червня поточного року. (Зміст довідок перевірки: ЗДО «Червона шапочка», ЗДО «Дзвіночок», ЗДО «Казка» додається).