Фонтан центральної міської площі. Як все починалось…

Дата: 28.05.2020 16:50

Фонтан на центральні міській площі вводиться в експлуатацію з 01 червня 2020 року в рамках реконструкції центральної площі міста Скадовська. Новітній проект має власну історію, це місяці напруженої роботи будівельної компанії. Яскравий факт у будівництві – викопаний снаряд років війни, який обережно вийняли із землі будівельники та знешкодили військові на полігоні. Про складні земляні роботи важко судити з нинішнього вигляду охайного майдану. А як все відбувалось нагадають світлини, зібрані за хронологією будівництва. ВІДЕО.

Отже, технічні характеристики центрального міського фонтану:

Фонтан двоконтурний, має 9 двометрові та 14 (1,5 м висотою) фонтанних струмені.

Розмір чаші фонтану (зовнішній): 5,6 х 5,6 м., глибина – 1,5 м.

Об’єм води у фонтані – 25 м куб.

Встановлена потужність – 17,3 кВт. Найпотужніші елементи конструкції споживають по 7,5 кВт, це циркуляційний насос і частотний перетворювач.

Обладнання працює не більше 15 год. на добу.

Фільтрувальний матеріал – кварцовий пісок. Фільтрувальне обладнання працює не більше 12 год. на добу;

Наповнення чаші фонтану триває 5,5 год. Добовий додаток свіжої води – 1,78 м куб4

Кошторисна вартість проекту 1481 тис. грн.