Працює спільна комісія з перевірки готовності роботи дошкільних закладів міста

Дата: 28.05.2020 16:45

З метою відкриття дошкільних закладів міста проведено підготовчі роботи по забезпеченню дотримання всіх рекомендацій Міністерства освіти і науки України, викладених в листі від 22.05.2020 р. № 1/9-269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти».

Трудові колективи ЗДО працювали над забезпеченням дотримання правил карантину в частині розмічення дистанції між батьками під час прийому дітей, вимірювання температури дошкільнят, оформлення огорожею ігрових майданчиків, забезпечення правил перебування у групових приміщеннях.

У червні планується відкриття закладів дошкільної освіти «Червона шапочка», «Дзвіночок» і «Казка». Інші ЗДО ясла-садки комбінованого типу № 4 «Чебурашка» та «Теремок» проводять тимчасову перерву в навчально-виховному процесі згідно рішення сесії міської ради від 24.12.2019 р. № 1120 «Про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік».