Цільові курсів для клієнтів служби зайнятості

Дата: 28.05.2020 16:19

Шановні клієнти служби зайнятості!

На сьогодні загальновизнаним є факт, що здоров’я та благополуччя населення є найвищою цінністю та ключовими факторами економічного та соціального розвитку будь якої країни. Тому Херсонський обласний центр зайнятості та ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» презентує:

Курси цільового призначення за напрямом: «Організація здорового способу життя для продуктивності праці» (5 днів, 36 годин)

1. Поняття про здоровий спосіб життя.

2. Психічні навантаження.

3. Фізичні навантаження та загартування.

4. Раціональне харчування.

5. Відмова (викорінення) від шкідливих звичок.

6. Раціональний режим праці і відпочинку.

7. Стресові ситуації на робочому місці та прийоми виходу зі стресових ситуацій.

8. Антропогенні зміни.

9. Охорона праці.

Курси розраховані на всіх зацікавлених безробітних, що мають доступ до інтернету (курси плануються в дистанційної формі) та допоможуть вам подолати щоденні виклики та пристосуватися до життя у мінливому світі, досягти стандартів якості життя, адекватно сприймати себе і навколишніх, будувати позитивні міжособистісні стосунки, розв’язувати проблеми і керувати стресами, та дадуть змогу сприяти поверненню до продуктивної зайнятості.

Усіх зацікавлених просимо звертатися до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за телефоном (05537) 5-23-16.