Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Екстрена правова допомога для протидії COVID-19

Дата: 27.05.2020 15:02
Кількість переглядів: 475

Карантин не привід ігнорувати порушення своїх прав та свобод. Багато хто зараз опинився у такій собі “пастці”. Життя продовжується і трапляються ситуації в яких нам потрібна допомога, а більшість установ не працюють, або ми не маємо можливість до них потрапити. Що ж робити?

 

Саме для того, щоб надати доступ до правосуддя, щоб допомогти тим людям, котрим необхідна правова допомога, організації Мережі правового розвитку об’єднались в проєкті “Екстрена правова допомога для протидії COVID-19”*

 

Виконавчий директор ГС “Мережа правового розвитку” Євген Полтенко розповідає, про те що змусило мобілізувати сили та запустити подібний проєкт: “Згідно з дослідженнями й до карантину 49% мешканців громад, мали хоча б одну не вирішену правову проблему. Зараз у зв’язку з обмеженнями в пересувані та ще більшими складнощами в отриманні консультацій — ми передбачаємо, що ця статистика значно вища. Невирішені правові проблеми мають значний негативний вплив на людей. Вони, як правило, не вирішуються самі по собі, без прикладення зусиль для їх вирішення. Саме тому Мережею правового розвитку був ініційований проєкт, що надає можливість кожному отримати правові консультації з допомогою мобільного зв’язку або через мережу Інтернет”

 

Кожен має можливість отримати безкоштовно правову консультацію зручним для себе способом:

ОНЛАЙН ЧАТ  (https://ldn.org.ua/) з черговим юристом

7 днів на тиждень | з 10 до 16

сконтактувати з найближчим до себе офісом

усі контакти на ОНЛАЙН МАПІ (https://bit.ly/2TkUqei)

знайти для себе відповіді в готових

ПОРАДАХ ЮРИСТІВ (https://ldn.org.ua/consultations/)

 

Юристка членської організації Мережі ГО “Скадовщина – мій рідний край” Віра Шульгіна ділиться, що мотивувало приєднатися до реалізації проєкту: «Для нас важливо, вчасно надати інформаційну та юридичну допомогу вразливим категоріям населення у забезпечені їх доступу до необхідних правових інструментів під час вимушених ізоляційних карантинних заходів, спричинених гострою респіраторною хворобою COVID-19 та поширити досвід  використання якісних нестандартних та дієвих підходів вирішення правових проблем за допомогою електронних комунікаційних систем».

 

Юристи Мережі закликають звертатися за консультаціями та будуть раді надати максимально розгорнуту інформацію по вашому питанню. Карантин — це не привід допускати порушення ваших прав і ми готові допомогти та надати консультацію!

 

*Проєкт впроваджується ГС “Мережа правового розвитку” у рамках проєкту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора