Про вартість медоглядів на спільному засіданні депутатських комісій

Дата: 22.05.2020 18:49

21 травня відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій у якому брали участь голова районної ради Старенький О.Ф., головний лікар Скадовської ЦРЛ Руденко К.В., представники Центру ПМСД, Скадовського міжрайонного відділу Херсонського обласного лабораторного центру.

Головуючи на засіданні, секретар міської ради Сокольчук О.М. зосередив увагу на питаннях організації курортного сезону, необхідності проходження медоглядів для осіб, які працюватимуть у закладах харчування, оздоровлення, надання послуг. Проходження медогляду для них стало проблематичним через високу вартість медичних послуг. У ході наради представники медичних закладів району обговорили діючі тарифи, затверджені керівництвом області, які у порівнянні з районами області є помірними. Спільна засідання стало приводом обговорення поточних питань організації надання медичних послуг, стану обладнання і приміщень та ін.