Депутати міської ради обурені вартістю медогляду при працевлаштуванні

Дата: 20.05.2020 16:59

До міської ради звернулись скадовчани, які мають намір працевлаштуватись на час оздоровчого сезону у Скадовську. Проходження попереднього медогляду для них стало проблематичним, його вартість склала більше тисячі гривень.

При зверненні в НСЗ України було отримано роз’яснення, що для пацієнта, який має пакет амбулаторно-медичної допомоги, огляд має бути безкоштовним.

Депутати міської ради направили листи до районної державної адміністрації, районної ради, Скадовської центральної районної лікарні та Скадовського міжрайонного відділу Херсонського обласного лабораторного центру щодо розгляду відповідно питання з пропозицією його обговорення на спільному засіданні постійних депутатських комісій 21 травня 2020 року у залі засідань міської ради.