Боротьба з шкідниками самшита

Дата: 14.05.2020 16:46

Сьогодні , 14 травня, працівники КП «Очисні споруди» проводять заходи з обробки самшита (буксуса) у місті. Після фахового обстеження зелених насаджень вздовж центральної міської алеї було виявлено їх шкідника, це огньовка самшитова. Небезпечний шкідник, гусінь якого харчується виключно самшитом, що наносить серйозної шкоди посадкам цього куща.

Крім того причиною висихання кущів було визначено й шкоду людської діяльності. Саме вздовж алеї було розміщено павільйони літньої торгівлі, власники яких влітку накривали кущі плівкою, просушуючи її після дощів. Рослини запарюючись під плівкою, висохли під спекотним сонцем. Тож, до зелених насаджень варто ставитись відповідально, адже нові кущі до відповідного розміру ростимуть десятиліття.