Про справи актуальні

Дата: 12.05.2020 16:39

Нові доручення і напрямки роботи сьогодні, 12 травня, визначив секретар міської ради Сокольчук О.М., головуючи на черговій оперативній нараді. У її роботі брали участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств ЖКГ.

Підготовка міста до оздоровчого сезону наразі є пріоритетним напрямком роботи. Дано доручення для комунальних служб з вивезення комки з міських пляжів, проведення оранки території східного пляжу, встановлення тіньових навісів та ремонт дитячого ігрового майданчику. На контролі залишаються питання  встановлення дорожніх знаків і нанесення розмітки, перевірка стану обзорності перехресть міських доріг, відновлення роботи свердловини на полігоні ТВП.

Комісії з питань дотримання суб'єктами господарювання санітарних та протиепідемічних вимог, господарська діяльність яких дозволена на період дії карантину, доручено постійно проводити контроль дотримання противірусних заходів у торгових закладах міста, які наразі працюють.