Вони виборювали Перемогу

Дата: 09.05.2020 12:45

Учасників бойових дій Другої світової війни, сьогодні їх у місті 11 справжніх героїв, творців нашої історії. Здається вік не власний над людиною, коли в очах сяють вогники Великої Перемоги. Їх молоді роки опалила війна та сила духу провела їх крізь пекельні роки до жаданої Перемоги.

Сьогодні колишніх воїнів, а нині почесних ветеранів міської громади привітав секретар міської ради Сокольчук О.М. побажав здоров’я, злагоди, благополуччя, миру, вручив цінні подарунки Єрмакову Олексію Гнатовичу, Завгородньому Миколі Івановичу, Карєву Володимиру Івановичу, Ковтуну Василю Михайловичу, Кривоноговій Клавдії Дмитрівні, Лутченку Василю Микировичу, Петриченко Марії Петрівні, Огерю Миколі Максимовичу, Савченку Олександру Сергійовичу, Панченку Павлу Івановичу, Пашкову Миколі Харитоновичу.