День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2020 12:21

8 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із нацизмом. 9 травня – це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто в умовах радянського тоталітаризму, маючи в серці національну ідею, зумів довести, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями, тих, хто нині боронить нашу свободу та незалежність.Фото без опису
Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців обернулася Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй. Пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І це робить нас сильнішими.

Дорогі ветерани! Дякуємо вам за здобуту незалежність нашої Вітчизни, за те, що своїм життєвим досвідом допомагаєте у розбудові України та вихованню молодого покоління. Здоров’я вам міцного ще на багато років, бадьорості та наснаги !

Пам’ятаємо! Перемагаємо!