До ювілею Дня Перемоги

Дата: 07.05.2020 14:04

До 75-річчя Перемоги у Другій світовій війні міська рада проводить ряд акцій. Роботи ведуться у різних напрямках, на всій території міської громади.

Викошено узбіччя доріг в’їзних шляхів у місто. Відремонтовано та прибрано території навколо пам’ятників війни у місті. Триває робота з поширення ювілейних листівок для ветеранів війни та «дітей війни», які до їхніх домівок доставляють активісти ради ветеранів та члени виконкому міської ради.

На центральній міській  алеї активно тривають роботи з прокладання сучасного плиткового покриття. Сьогодні працівники виконавчого комітету міської ради провели акцію з благоустрою алей, пофарбували лави і урни, побілили бордюри зелених зон алеї.

У святкові дні на центральній міській площі у технічному режимі працюватиме міський фонтан.