Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Допомога по частковому безробіттю. До уваги роботодавців!

Дата: 06.05.2020 11:12
Кількість переглядів: 276

Урядом внесено зміни до Закону України  «Про зайнятість населення» та передбачено надання найманим працівникам допомоги по частковому безробіттю під час карантину.

Статтею 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» визначено, що допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, надається роботодавцям для виплати застрахованим особам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню COVID-19, передбачених карантином.

Фото без опису

Право на допомогу по частковому безробіттю мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію).

Допомога по частковому безробіттю на період карантину передбачена для роботодавців із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва. Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено передбачену законодавством тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу), встановленої працівникові відповідного розряду.

Розмір допомоги визначається виходячи з фінансових можливостей Фонду і не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом.

Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець звертається до центру зайнятості, за місцем його реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та подає пакет документів, визначений пунктом 2 зазначеної статті Закону.

За більш детальним роз’ясненням просимо звертатися до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за телефоном (05537) 5-35-52.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора