Громадська акція - проти насилля в родині та протидія вірусним захворюванням

Дата: 04.05.2020 17:03

Громадську ініціативу впроваджує ГО «Усі свої», керівником якої є Повжик О.І. Мета акції поширити інформацію з актуальних тем, таких як: «Карантин – не привід для насилля» та «Як вберегтися від короновірусу?». До інформаційної роботи залучено керівників ОСББ міста, широкий загал громадськості міста.

З 15 квітня в Херсонській області розпочали роботу 8 телефонних гарячих ліній для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства та інші вразливі групи жінок та їх сім’ї.

Робота телефонних гарячих ліній буде зкоординована з Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації. Діяльність телефонних гарячих ліній в Херсонській області є солідарними діями неформального партнерства жіночих громадських організацій спільно з дільничими офіцерами поліції в Херсонській області:

- громадська організація "Громадський центр "Нова генерація" , м.Херсон;

- громадська організація Херсонський обласний центр «Успішна жінка», м. Херсон;

- благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга";

- громадська організація «Усі свої», м. Скадовськ;

- громадська організація «Інформаційний правозахисний центр «Едельвейс», смт Чаплинка;

- громадська організація «Перспектива», м. Нова Каховка;

- громадська організація «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір», м. Херсон4

- благодійна організація "Фонд милосердя та здоров'я", м. Херсон.