Вітаємо Ємельянова Володимира Костянтиновича!

Дата: 29.04.2020 11:44

Шановний Володимире Костянтиновичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!

Хай сьогодні для Вас звучать найтепліші слова, збуваються заповітні бажання. Нехай Ваш життєвий шлях буде щедрим на нові творчі здобутки та грандіозні справи, багатий успіхами, сонячний родинним щастям, захоплюючий новими планами.

Від щирого серця бажаємо, щоб всі Ваші справи були непідвладні життєвим  змінам. Нехай тепло родинного вогнища надійно захищає Вас від труднощів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і життєвими радощами років.

Нехай доля шле Вам міцне здоров’я і достаток, а легкокрила фортуна супроводжує завжди, здійснюючи  задуми і мрії. Бажаємо, щоб кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріють душу, огорнуть турботою і принесуть тепло вічної весни в душі.

З повагою,
секретар міської ради Сокольчук О.М.,

депутати міської ради, члени та апарат

виконавчого комітету міської ради