Вітаємо з ювілеєм Жебеля Сергія Володимировича!

Дата: 04.05.2020 11:42

Шановний Сергію Володимировичу! У життя міста і району Ви внесли власний, без перебільшень, визначний вклад. Щира вдячність Вам за невпинне горіння у справі розвитку добробуту міської громади.  Нехай сторицею повниться Ваша чаша життєвих сил і здобутків!

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я і невичерпної енергії для втілених нових ідей! Нехай кожен день дарує Вам любов та усмішки від Ваших рідних і друзів, а щедра нива добрих справ, яку Ви зростили серед людей, обдаровує  нескінченною вдячністю та повагою.

Бажаємо у Вашому житті нових плідних успіхів і звершень. Нехай воно буде схожим на пісню, яка звучить людям на щастя і радість. Веселих і сонячних днів Вам, посмішок, щирих і добрих людей навколо, здійснення всіх планів та задумів!

З повагою,
секретар міської ради Сокольчук О.М.,

депутати міської ради, члени та апарат

виконавчого комітету міської ради