Міські дороги, нові проекти поточного року

Дата: 27.04.2020 17:31

Артерії міської інфраструктури - це автошляхи, їх стан постійно на контролі міської влади. У звіті  минулого року міська рада відзначила наступні дорожні ремонтні роботи:

поточний ремонт покриття проїзної  частини вулиць у м. Скадовську( вул. Джарилгацька, вул. Незалежності, вул. Гагаріна, вул. Маріїнська, вул. Покровська);

поточний ремонт покриття проїзної частини вул. Шмідта (від вул. Пасічника до вул. Лугова);

поточний ремонт покриття проїзної частини вул. Єлизаветівська;

поточний ремонт покриття проїзної частини вул. 30 років Перемоги;

поточний ремонт покриття проїзної частини вул. Весняна;

придбання матеріалів та дорожніх знаків;

поточний ремонт покриття проїзної частини пров. Шульги;

поточний ремонт покриття проїзної частини вул. Курортна (від вул. Джарилгацька  до вул. Пасічника);

поточний ремонт покриття проїзної частини вул. Святоюріївська (від вул. Покровська до  вул. Горького);

виконання горизонтальної дорожньої розмітки та пішохідних переходів (придбання матеріалів).

Цього року дорожні роботи за дорученням секретаря міської ради Сокольчука О.М. проводяться з моменту настання стійкого тепла. Проведено ямковий ремонт магістральних шляхів міста, значну реконструкцію дорожнього полотна проведено по вулиці В.Чорновола (від вул. Пасічника до вул. Джарилгацька), відновлено значну частину покриття та облаштовано тверду відсипку дорожнього полотна з метою його розширення через значний потік автотранспорту на даній ділянці.

Наразі розглядається можливість облаштування твердого покриття вулиці Гуманенка від узбережжя до вул. Гагаріна. Роботи проводитиме Скадовський райавтодор.