Сьогодні про актуальне

Дата: 27.04.2020 17:17

27 квітня під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. відбулась чергова нарада із заступниками міського голови та керівниками структурних підрозділів виконкому міської ради, керівниками підприємств ЖКГ та поліції охорони. На порядку денному розглядались питання аналізу фінансування міських програм, підготовки до оздоровчого сезону, ведення робіт з благоустрою в місті, контролю ведення будівництва на території міської громади.

Секретар міської ради дав доручення: провести обстеження міських доріг щодо необхідності проведення ямкового ремонту та встановлення дорожніх знаків; постійно тримати на контролі питання ліквідації стихійних звалищ у місті та незареєстрованого розміщення будівельних матеріалів на прилеглих до будинків територіях; організувати привітання ветеранів Другої світової війни до Дня Перемоги; контролювати роботи з заміни деталей міського фонтану та встановлення світильників на центральній міській площі; активізувати роботи з благоустрою набережної (прилеглих зон до закладів громадського харчування та розваг); облаштувати нові тіньові навіси на східному міському пляжі; провести роботу з туроператорами з питання перевезення відпочивальників до міста-курорту Скадовська.