Рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 24.04.2020 16:00

17 квітня відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглядались питання додаткових обмежувальних заходів в період вихідних та святкових днів, заходи протипожежної безпеки та Порядок проведення обов’язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (ізоляторів).

У ході засідання прийнято ряд рішень, зміст яких визначено у протоколі позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Також, визначено механізм організації роботи місць обсервації (ізоляції), їх утримання та госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів) осіб, які здійснюють перетин державного кордону затвердженим Порядком проведення обов’язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (ізоляторів).