Місто-курорт Скадовськ на порозі сезону

Дата: 24.04.2020 15:47

Місяць з невеликим залишається до початку літньої пори, а для міста-курорту - сезону оздоровлення. Створення затишної та комфортної атмосфери у місті справа загальна. Від кожного з нас залежить імідж рідного міста.

Над відповідним завданням плідно працює міська рада і комунальні служби міста. Наразі триває реконструкція головної міської площі, яка рухається надалі вздовж центральної алеї до міської набережної. Сьогодні бригада КП «Очисні споруди» проводить побілку бордюрів у центральній частині міста. На новонасаджених клумбах центральної площі тривають роботи з облаштування їх поливу.

Проведено ремонт флагштоку на центральному майдані та замінено полотно державного прапору.

Відучора ведуться пусконалагоджувальні роботи фонтану на центральній площі, сьогодні у другій половині дня заплановано запуск системи водопостачання системи фонтану.