Професійне навчання педагогів закладів дошкільної освіти

Дата: 24.04.2020 15:42

24 квітня 2020 року відбулась чергова зустріч педагогів закладів дошкільної освіти Скадовського району в онлайн режимі на платформі ZOOM. У ході роботи педагоги акцентували увагу на співпраці з батьками вихованців під час карантину.

Цікавими родзинками та лайфхаками поділилися колеги з ЗДО № 5 «Червона Шапочка», № 4 «Чебурашка». Активно долучилися до роботи колеги Таврійського я/с.

З метою надання методичної допомоги вихователям на платформі Google Classroom почала свою роботу «Школа вихователів-методистів та вихователів груп старшого дошкільного віку». Така форма роботи надасть більше можливості педагогам-дошкільникам обмінюватися досвідом, ділитися цікавими напрацюваннями, відео-матеріалами та ін. Кожен учасник має змогу ознайомитись з інформацією і використати її у своїй роботі.