Обмежено доступ на міські кладовища

Дата: 24.04.2020 08:58

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керівництвом держави впроваджуються заходи, націлені на блокування її розповсюдження. На державному рівні заборонено проведення масових заходів, у тому числі і релігійних, у якому бере участь понад 10 осіб.

З метою недопущення поширення короновірусної інфекції серед населення міста Скадовська обмежено доступ на  території міських кладовищ для відвідування громадян та проведення поминальних відправ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року.

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) встановлено: «відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов перенести на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня 2020 р.)».Відповідне рішення опубліковане на сайті Православної Церкви України

Звертаємось до Вас з проханням, залишатися вдома та обмежити коло спілкування.

Бережіть себе та своїх близьких!