Ремонти дорожнього покриття тривають

Дата: 21.04.2020 16:29

Міська рада контролює  виконання заходів міської програми «Виконання робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням доріг, вулиць та тротуарів м.Скадовська», складові якої були сформовані з пропозицій членів міської громади.  У ході громадських обговорень міського бюджету та програми соціально-економічного розвитку в листопаді минулого року було запропоновано провести ремонт вул. Вячеслава Чорновола, на ділянці вул. Пасічника до вул. Джарилгацька, яка є досить популярною у скадовчан, єднаючи з рядом провідних торгових об’єктів.

До програми поточного року було включено статтю витрат – «Поточний ремонт покриття проїзної частини вулиці В.Чорновола (від вул. Пасічника до вул. Джарилгацька)», а нині проведено відповідні роботи. Дорожнє покриття вул. Вячеслава Чорновола мало значний ступінь зносу, його частину від вул. Джарилгацької було замінено повністю. Сьогодні бригада Скадовського райавтодору завершила роботи з формування земляної відсипки узбіччя. Наразі дорожні роботи у місті тривають.