Про стан ведення дезінфекції в місті

Дата: 10.04.2020 13:27

10 квітня відбулась спільна нарада з питань координації роботи з дезінфекції місць громадського користування під головуванням першого заступника міського голови Афанасірді Д.М. У її роботі брали участь керівники та представники Скадовського відділення Новокаховського відділу  ГУМП в Херсонській області, Скадовського  районного  сектору Головного управління ДСНС України у Херсонській області, Держпродспоживслужби, Скадовського міжрайонного відділу ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України», комунальних підприємств «Водне господарство» і «Очисні споруди».

На порядку денному розглядались питання поточного стану роботи з дезінфекції місць громадського користування. Обговорювались питання періодичності ведення робіт, особливо дезінфекції територій біля великих міських супермаркетів. Перший заступник міського голови поінформував присутніх про ведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у місті, для власників торгових об’єктів підготовлено та надаються листи з рекомендаціями щодо запобігання поширенню COVID-19, з числа працівників виконкому міської ради формуються мобільні  бригади, які працюватимуть у місті під час дії карантину.