Піклуючись про здоров’я скадовчан

Дата: 01.04.2020 14:59

Скадовське комунальне підприємство «Водне господарство» надає послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків. Загалом, 72 будинки у місті обрали управляючою компанією «Водне господарство». Сьогодні, керуючись рекомендаціями з протидії поширенню вірусних інфекцій, проводиться їх дезінфекція.

Двірників підприємства забезпечено масками і рукавичками для роботи. Згідно графіку проводиться прибирання дворових територій і під'їздів будинків. Коштом підприємства придбано засоби дезінфекції та розпилювачі. Двірники  обробляють поверхні панелей, поручні, ручки дверей, ліфтові кабіни.

Заходи з дезінфекції будинків не відобразиться на вартості послуг, КП «Водне господарство» здійснює нині власним коштом. Також планується надати заохочення працівникам підприємства за проведену додаткову роботу.