Відбулись збори підприємців щодо оформлення паспорту прив’язки ринку «Еверест»

Дата: 10.03.2020 15:57

10 березня в залі засідань міської ради відбулись збори підприємців щодо оформлення паспорту прив’язки ринку «Еверест».

На обговорення підприємців було винесено питання виконання рішення виконавчого комітету від 12 грудня 2019 року № 225 «Про внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Скадовську, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.03.2017 р. № 57 (із змінами і доповненнями)» щодо оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності та укладання договору щодо пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою. У зв’язку з присутністю на зборах невеликої кількості підприємців обговорення даного рішення вирішено продовжити о 12.00 год. 15 березня поточного року на ринку «Еверест».