Визначено пріоритетні завдання на поточний тиждень

Дата: 10.03.2020 15:27

10 березня під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. проведено чергову апаратну нараду виконкому міської ради. Про плани на поточний тиждень доповідали керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, керівники комунальних підприємств міста.

Зосереджено увагу на організаційних заходах по проведенню акції з озеленення та висадки дерев на території міста, яку планується провести найближчим часом. Олег Миколайович наголосив на продовженні робіт із благоустрою, які направлені на підтримання порядку в місті.

Разом з цим визначено план дій по організації відзначення 13 березня Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У ході наради також обговорились питання, які виносяться на чергове засідання сесії міської ради, проведення якої відбудеться о 14.00 год. 12 березня 2020 року.