Виховання здорової дитини

Дата: 05.03.2020 17:57

У закладі дошкільної освіти №7 «Казка» 4 березня відбулась педагогічна нарада «Виховання здорової дитини в сучасних умовах закладу дошкільної освіти», на якій  підведено підсумок роботи педагогічного колективу  щодо стану валеологічно-оздоровчої роботи  з дошкільнятами, яка була проведена у формі КВК  ( вихователь-методист Зіневич Т.В.).

Вихователі об’єднались у дві команди, де виконуючи різноманітні конкурси, показали  достатній  рівень знань з освітньої лінії «Особистість дитини» Базового компонента дошкільної освіти. Кожна команда була творчою, активною, креативною. Вихователі закладу презентували лепбуки з валеологічного виховання, що було домашнім завданням, як однією із форм підготовки до педагогічної наради. Питання, над якими потрібно працювати колективу в подальшій роботі, було викладено в рішенні педагогічної ради та затверджено наказом директора ЗДО.