Рейд перевірки дотримання містобудівних умов і правил благоустрою міста

Дата: 04.03.2020 17:01

04.03.2020 р. робоча група виконавчого комітету міської ради із залученням фахівців відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету міської ради, інспекторів з благоустрою міської ради був здійснений рейд перевірки дотримання містобудівних умов і правил благоустрою м. Скадовська власниками об’єктів для провадження підприємницької діяльності, зокрема на Набережній міста.

Під час перевірки фахівцями міської ради були виявлені та зафіксовані порушення чинного законодавства у сфері земельних відносин і благоустрою на території розташування між кафе «Теремок» і «Дон». Зафіксовано факти знищення зелених насаджень, з приводу чого було складено адмінпротокол про самочинне знесення дерев з вимогою негайного припинення робіт. Власника зобов’язано відновити пошкоджені  зелені насадження в десятикратному розмірі від фактично завданої шкоди.