Співфінансування будівництва мережі водовідведення

Дата: 03.03.2020 17:30

По вулиці Єлизаветівській ведуться роботи з прокладання нової гілки мережі водовідведення. Її проведення було ініційовано групою скадовчан, але оскільки роботи з даного напрямку досить дороговартісні міська рада проводить їх на умовах співфінансування. Згідно міської програми «Розвиток житлово-комунального господарства м.Скадовська на 2020 рік» 68,5 тис.грн. поточних трансфертів надається КП «Очисні споруди» на підключення до централізованої системи каналізації житлових будинків по вулиці Єлізаветівська 40, 42, 44. Відповідну суму сплачують і замовники проекту.

Загалом, цього року коштом міського бюджету на водовідведення у місті передбачено:

1. Реконструкція комплексу міських очисних споруд по очистці  стічних  каналізаційних вод   КП «Очисні  споруди» в м.Скадовську – 1350,0 тис. грн.

2. Поточний  ремонт  мереж водовідведення  м Скадовськ – 128,0 тис.грн.

3. Надання поточних трансфертів КП «Очисні споруди» на підключення до централізованої системи каналізації житлових будинків по вулиці Гуманенка, 2, 2а, 2б у місті Скадовську - 90,5  тис.грн.