Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 03.03.2020 17:17

Сьогодні  відбулись загальні збори трудового колективу Скадовського райавтодору. Почесні гості та колеги зібрались привітати з ювілеєм Малашихіна Володимира Васильовича,  провідного інженера відділу якості технічного нагляду та новітніх технологій служби автомобільних доріг у Херсонській області.

З визначною подією ювіляра привітав секретар міської ради Сокольчук О.М., який побажав Володимиру Васильовичу життєвого шляху щедрого добром, багатим успіхами, сонячного родинним щастям і захоплюючого новими планами. Вручив відзнаку міського голови за самовіддану працю, особистий внесок у справу розвитку благоустрою  міської громади, активну громадську позицію та з нагоди 60-річчя від Дня народження.