Турнір з футзалу пам’яті Почесного громадянина м. Скадовська Віталія Бєлікова

Дата: 28.02.2020 17:29

28 лютого у залі РК ДЮСШ відбувся турнір з футзалу серед юнаків 2001 р.н. та молодше пам’яті Почесного громадянина м. Скадовська Віталія Бєлікова. У турнірі брали участь футбольні команди міських загальноосвітніх шкіл і шкільні команди з сіл Новомиколаївка, Красне, Володимирівка, Широке, Михайлівка, Таврія, загальна кількість учасників турніру 110 осіб.

Під час урочистого відкриття турніру спортсменів привітав заступник міського голови Казберук А.А., зауважив, що спортивні звершення є гідним прикладом вшанування пам’яті нашого героя земляка Віталія Бєлікова, який також навчався у стінах спортивної школи міста, побажав чесних перемог, міцного духу, який загартовує спорт.

У результаті серії ігор були визначені переможці турніру, ІІІ місце у ЗОШ № 3, ІІ - посіла команда з с. Широке, лідери змагань учні ОЗ СНВК «Академічна гімназія».