Шаховий турнір м. Скадовська
Дата: 24.02.2020 17:10
Кількість переглядів: 444
22 лютого у читальному залі районної бібліотеки відбувся шаховий турнір м. Скадовска за ініціативи громадської організації «Курортні шахи», керівник Коваленко В.Ю. Співорганізатором турніру виступила Скадовська міська рада.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26285017/a81999148a32ba7a4929220617ec0029.jpg)
У турнірі брали участь 15 шахістів, шестеро зі старшої групи (11-14 років) та 9 спортсменів з молодшої. Учасники міського турніру отримали грамоти, медалі і кубки від міської ради, а головне – це досвід участі у змаганнях та підготовка до ІV Всеукраїнського турніру «Кубок Джарилгацької затоки», який проводиться влітку у Скадовську.
« повернутися