День Героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2020 18:01

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної сотні. Цього дня у 2014 році під час Євромайдану на Інститутській вулиці Києва силові підрозділи розстрілювали протестувальників. Всього за день було близько ста жертв, які залишаються в історії країни героями "Небесної сотні".

Сьогодні на честь Героїв Небесної сотні скадовчани зібралися на центральній міській площі згадати події 2014 року, вшанувати пам’ять героїв Майдану, які показали всьому світу силу єднання українців.

У ході мітингу зі зверненням виступив заступник міського голови Казберук А.А., нагадав присутнім про перебіг подій того часу на Майдані. «У переломний момент завжди знаходяться люди, які готові покласти життя на вівтар нашого майбутнього і це Герої Небесної сотні», - сказав Андрій Анатолійович Казберук, вшановуючи їх пам'ять.

Молебень за загиблими відслужили священики різних конфесій міста. На площі цього дня звучали тематичні твори  й пісні у виконанні аматорських колективів району і міста.

Церемонією покладання квітів вшанували присутні пам'ять загиблих героїв Майдану.