Koktebel Jazz Festival – зустріч у Скадовську

Дата: 13.02.2020 16:08

Масштабний проект Koktebel Jazz Festival планує обрати Скадовськ новим партнером у 2020 році. Завтра організатори фестивалю "Джаз Коктебель" проводять офіційну зустріч з очільниками влади у Скадовську, яка відбудеться о 16.30 год. у залі нарад міської ради.

Ідея фестивалю – це музика на березі моря. Саме тому автори проекту планують підписати угоду про проведення фестивалю 2020 року на узбережжі Джарилгацької затоки. Нагадаємо, що після вимушеного переїзду з Криму п'ять разів фестиваль проходив на Чорному морі під Одесою у Чорноморську. У 2019 році його було проведено в полегшеному форматі арт-табору в Києві на Трухановому острові.

Скадовськ, батьківщина грандіозного Всеукраїнського проекту «Чорноморські Ігри», має досвід і можливості для проведення масштабних фестивалів, тож успіху новому починанню.