Конкурс на право оренди комунального майна

Дата: 10.02.2020 15:42

10 лютого відбулось засідання конкурсної комісії на право оренди комунального майна. На виконання рішення сесії від 24.12.19 № 1156 «Про затвердження  умов конкурсу та незалежної оцінки щодо надання в оренду об’єкта комунальної власності – приміщення котельні № 3, за адресою: м. Скадовськ, вул. Мангубінська, 29»

було оголошено конкурс  на право оренди об’єкту комунальної власності -   приміщення котельні № 3.

Сьогодні конкурсна комісія розглянула пропозицію щодо оренди приміщення котельні з метою розміщення пункту прийому вторинної сировини за умови утримання приміщення і прилеглої території в належному стані. Члени комісії вивчили пропозицію  та надали позитивний висновок щодо оформлення договору оренди комунальної власності.