Сьогодні про нагальні справи

Дата: 03.02.2020 16:30

03 лютого відбулось розширене засідання оперативної наради під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. У роботі наради брали учать заступники міського голови, керівники відділів і секторів виконкому міської ради, директори комунальних підприємств міської ради та дошкільних закладів міста.

Першочерговим завданням визначив секретар міської ради готовність комунальних служб ЖКГ до ускладнення погодних умов, згідно прогнозів передбачають дощ та ожеледицю протягом тижня.

У ході наради було визначено дату проведення сесії міської ради - 28 лютого. З 10 лютого розпочнуть роботу постійні депутатські комісії міської ради. Започатковано проведення нової форми засідань виконавчого комітету, 19 лютого виїзне засідання буде проведено на базі КП «Водне господарство».

Олег Миколайович заслухав звіти керівників закладів та зосередив увагу на виконанні наступних завдань:

- проведенні виїзних нарад депутатської комісії по перевірці дотримання фінансової дисципліни у комунальних підприємствах, установах, закладах дошкільної освіти Скадовської міської ради при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам;

- контролю стану дворів у багатоповерхових будинках, ведення обрізки дерев на території міста, підготовки проектів з озеленення міста;

- ведення презентаційної роботи з неплатниками податку на нерухомість;

- наданню претензії керівництву оздоровчого табору ім. Гагаріна з доступу для ведення робіт з прокладання проходу для населення на територію пляжу;

- контролю депутатських комісій стану ведення реконструкції міських очисних споруд.

Позитивний результат було відзначено у роботі комісії з контролю ведення харчування у дошкільних закладах міста, проведено зріз контролю за цінами на продукти харчування та економією енергоресурсів у дошкільних закладах міста.