Перша річниця заснування військової частини морських піхотинців

Дата: 31.01.2020 15:47

31 січня у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди першої річниці створення військової частини, 140-й окремого розвідувального батальйону – підрозділу військової розвідки Збройних сил України у складі Морської піхоти.

З січня минулого року  місцем дислокації військової частини є Скадовськ. Елітний бойовий спец підрозділ морської піхоти рік  пильнує смугу Чорноморського узбережжя, неподалік від окупованого Криму.

Військовослужбовці у ході урочистостей відзначили кращих у ратній справі, для дітей і молоді підготували виставку зброї та військової техніки. До Дня народження військової частини аматорські колективи району і міста підготували концертну програму, даруючи гарний святковий настрій, на знак вдячності за відданість справі збереження миру і спокою громади.