Ремонт районного будинку культури розпочато

Дата: 29.01.2020 16:54

У поточному році коштом районного та міського бюджетів заплановано проведення ремонтних робіт Скадовського районного будинку культури.

Міською радою розроблено програму «Утримання майна комунальної власності міста Скадовська на 2020 рік», з метою зміцнення матеріальної бази закладів освіти, культури та охорони здоров'я, розташованих на території міста Скадовська. Згідно програми надано субвенції районному бюджету на проведення поточного ремонту спортивної зали КЗ «Скадовський районний будинок культури ім..Шевченка» (вул..Маріїнська, 66) на суму 289 тис. грн.

Ремонтні роботи розпочато, нині проведено заміну віконних блоків фойє будинку культури, коштом районного бюджету. На черзі ремонт спортивного залу, якого давно чекають шанувальники фізичної культури і спорту, адже зал збирає численних учасників фестивалів, конкурсів і спортивних змагань та давно потребує оновлення.