Чемпіон Херсонської області з боксу

Дата: 28.01.2020 16:47

23-23 січня відбувся чемпіонат Херсонської області з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н.  та жінок всіх вікових категорій у м.Олешки на базі ДЮСШ «Золота нива». У чемпіонаті взяли участь 96 боксерів з 13 населених пунктів області.

У змаганнях чемпіонату брав участь скадовчанин Максим Полікарпов (тренер ДЮСШ «Спартак» Єрмаков В.О.), який за результатами туру боїв став переможцем у ваговій категорії до 44 кг.

"Цими змаганнями ми починаємо спортивний рік. Чемпіонат пройшов дуже насичено. Ми побачили як минулорічних лідерів, так і нових талановитих хлопців. Далі будуть сформовані збірні, які поїдуть на чемпіонати України відстоювати честь Херсонській області", - прокоментував бої президент Херсонської обласної організації Федерації боксу Україна Олександр Трутнєв.