Нові тротуари у місті

Дата: 17.01.2020 16:39

Роботи з виконання міських програм на 2020 рік розпочато. На громадських слуханнях з формування проекту бюджету на 2020 рік чимало було висловлено пропозицій щодо створення безперешкодних умов для руху пішоходів у місті. Пропозиції увійшли до міської програми “Виконання робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням доріг, вулиць та тротуарів м.Скадовська”.

Нині розпочато роботи з реконструкції міських тротуарів. Нове плиткове покриття прокладається по  вул. Маріїнській, від вул. Мангубінської до вул.Портової.

Згідно міської програми коштом міського бюджету у поточному році також заплановано провести:

Поточні ремонти доріг, вулиць та тротуарів міста:

1. Покриття проїзної частини вулиці Херсонська (від вул..Шмідта до вул..В.Чорновола)

2. Поточний ремонт покриття проїзної частини вулиці В.Чорновола (від вул..Пасічника до вул..Джарилгацька)

3. Проїзної частини вулиці Поповича (від вул..Скадовської Авіагрупи до вул..Шмідта)

4. Тротуару по вул..Олександрівська (від вул..Маріїнська до вул..Набережна)

5. Дорожнього покриття по вул..Степова

6. Тротуару по вул.Шевченка (від вул..Незалежності до вул.Джарилгацька)

Капітальний ремонт доріг, вулиць та тротуарів міста:

1. Покриття проїзної частини вулиці  вул..Пасічника (від вул..Мангубінська до вул..В.Чорновола)

2. Покриття проїзної частини вулиці  вул..Лазурна (від вул.Джарилгацької до вул..Пасічника)

3.  Тротуару по вул..Олександрівська (від вул..Гагаріна до вул..Пасічника)

4.Капітальний ремонт тротуару по вул. Сергіївська (від вул..Гагаріна до вул..Набережна) (Алея Закоханих)

5. Тротуару по вул..Мангубінська (від вул..Незалежності до вул..Пасічника)

6. Пішохідної зони по вул..Святоюріївська (від вул. Мангубінська до вул. Шевченка)

7. Тротуару по вул..Курортна (від вул..Набережна до вул. Гагаріна)

8. Капітальний ремонт покриття Центральної площі.