Різдвяні зустрічі

Дата: 16.01.2020 17:21

15 січня Скадовська дитяча школа мистецтв приймала гостей. Святковий концерт під назвою «Різдвяні зустрічі» дозволив усім присутнім доторкнутися до перлин світових та українських народних традицій.

Недарма в народі кажуть: «Зима прийшла і празників привела». Свята Вечеря, Різдво, Старий Новий рік, Водохреща – саме їх з нетерпінням чекають дорослі і діти. Різдвяна вокальна та інструментальна музика прозвучала у виконанні зразкового народного оркестру «Садко», квартету саксофоністів, вокального ансамблю «Провесна», викладачів школи мистецтв та маленьких колядників зі Святосергіївського храму.

Закінчився концерт величною піснею Тараса Петриченка «Україна». Зведений хор учнів та викладачів школи мистецтв продемонстрував єдність дружного колективу