Зимові канікули скадовських школярів у місті-побратимі Золочеві

Дата: 15.01.2020 17:04

Скадовська міська рада щорічно підтримує добру традицію обміну делегаціями дітей з містом-побратимом Золочевом. У 2019 році з 12 по 23 серпня юні золочів’яни брали участь у роботі ІІІ Міжнародного  англомовного літнього табору “Friendship”, який працює щоліта у Скадовську на базі ОЗСНВК “Академічна гімназія”.

Режим роботи пришкільного мовного табору було активно насичено культурною та оздоровчою програмою, проведено ряд екскурсійних маршрутів. Нині делегацію скадовських школярів золочів’яни гостинно зустріли на Різдвяні свята. Для скадовських школярів зимові канікули стали чудовою казкою, сповненою народних традицій, мандрів, нових знайомств та незабутніх вражень.

Цікаві та насичені подорожі дітлахів міст — побратимів  становлять взаємний інтерес, який в результаті дає зміцнення взаєморозуміння і дружби між обома громадами.