Оголошено міський Новорічний конкурс!

Дата: 12.12.2019 17:24

Запрошуємо до участі талановитих дизайнерів по створенню Новорічного настрою!

Щорічно міська рада проводить конкурс на краще новорічне оздоблення будівель та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб м.Скадовська. Розпорядженням міського голови від 11 грудня 2019 року № 165-р створено конкурсну комісію по визначенню кращого новорічного оздоблення будівель та прилеглих територій установ, організацій, підприємств та приватних садиб міста, яка 31 грудня визначить переможців конкурсу.

Сюрпризи новорічної ночі чекають на креативних і талановитих творців святкового настрою. Саме під час загальноміського святкування буде вручено подарунки господарям будинків, керівникам установ, організацій, підприємств, які майстерно прикрасять фасади будівель та прилеглі території.

Долучайтеся до святкових див, створимо свято разом!