Курс на виховання дітей у родинах

Дата: 05.12.2019 17:21

Соціальні служби району і міста постійно піклуються про захист прав та стан дітей з категорійних родин. У міській раді роботу у відповідній сфері забезпечує секретар виконавчого комітету міської ради Лілія Козел. Спільним напрямком роботи нині є робота з бажаючими створити прийомні родини, щоб кожна дитина відчула тепло домашнього затишку та росла під опікою батьків.

Нещодавно до новоствореної прийомної сім’ї влаштовано хлопчика, позбавленого батьківського піклування. Для його побутових потреб, навчання та розвитку батьки створили всі необхідні умови, стан дитини постійно контролюється спільною комісією соціальних служб, а незабаром цю родину поповнить ще один малюк, якого вже з нетерпінням чекають нові батьки.

Велика вдячність тим, хто піклується про дітей міської громади, бере відповідальність за їх щасливе майбутнє, адже найкращий дитячий заклад не замінить маминого тепла і батькової поради.