Увага! Громадські слухання

Дата: 03.12.2019 17:10

17 грудня 2019 року об 11.00 годині в залі засідань Скадовської міської ради відбудуться громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації “Детальний план території обмеженого вулицями Олександрівська, Незалежності, Мангубінська та Гагаріна на території Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області”.

Ознайомитись із основними матеріалами вищезгаданих проектів можна на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради htpp:/skadovsk.org/ та у кабінеті № 8 виконавчого комітету міської ради. Контактний телефон (05537) 5-35-86.

Письмові пропозиції по врахуванню громадських інтересів приймаються в кабінеті  № 16 виконавчого комітету міської ради з дня публікації оголошення.

Запрошуються члени громади міста, представники громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.