Визначено місця торгівлі ялинками на території Скадовська

Дата: 02.12.2019 17:08

З метою забезпечення населення міста ялинками до Новорічних свят, відповідно до розпорядження міського голови від 29 листопада 2019 року № 155-р «Про організацію торгівлі  ялинками на території міста Скадовськ», надано дозвіл на торгівлю ялинками на території міста Скадовськ в період з 09 по 31 грудня 2019 року

в наступних місцях:

- пров. Торговий зі східної сторони біля перехрестя вул. Незалежності;

- вул. Гуманенка (територія ринку “Кристал”);

- вул. Гагаріна (в районі магазину “Тавричанка”);

- вул. Пасічника (в районі магазину “Волна”);

- вул. Джарилгацька (територія ринку “Багет”);

- вул. Джарилгацька (в районі магазину “Біла хата”);

- вул. Незалежності (в районі магазину “Бонжур”).

Відповідно до змісту розпорядження суб’єкти господарювання повинні здійснювати торгівлю відповідно до вимог чинного законодавства України; з дотримання норм і правил, що регламентують порядок зайняття підприємницькою діяльністю, протипожежних, санітарних та норм благоустрою під час торгівлі.

Торгівлю ялинками без документів щодо їх походження заборонено, контролюватимуть забезпечення правопорядку у визначених місцях торгівлі та не допущення виникнення стихійної торгівлі даною продукцією на території міста Скадовськ Скадовське відділення Новокаховського відділу  ГУ НП у Херсонській області та Скадовське МВ УПО в Херсонській області.